Solution Graphics

 

 

 

IRWA VOTING MEMBERS




District 1

Albany, Village of
Alpha, Village of
Amboy, City of
Andalusia, Village of
Andover, Village of
Annawan, Village of
Arrowhead Ranch
Ashton, Village of
Atkinson, Village of
Byron, City of
Cambridge, Village of
Carbon Cliff, Village of
Cedar Brook Estates, MWA
Cedarville, Village of
Chadwick, Village of
Cherry Valley, Village of
Coal Valley, Village of
Colona, City of
Compton, Village of
Cordova, Village of
Coyne Center San. Dist.
Creston, Village of
Cropper’s Sub Division
Dakota, Village of
Davis Junction, Village of
Davis, Village of
Durand, Village of
East Dubuque, City of
Elizabeth, Village of
Erie, Village of
Forreston, Village of
Franklin Grove, Village of

Fulton, City of
Galva, City of
Geneseo Water & Sewer
German Valley, Village of
Hampton, Village of
Hanover, Village of
Ladd, Village of
LaMoille, Village of
Lanark, City of
Leaf River, Village of
Lee, Village of
Lena, Village of
Lost Lake Utility District
Lyndon, Village of
Manlius, Village of
Milan, Village of
Milledgeville, Village of
Mineral, Village of
Morrison, City of
Mt. Carroll, City of
Mt. Morris, Village of
Ohio, Village of
Orangeville, Village of
Oregon, City of
Orion, Village of
Otter Creek Lake Util. Dist
Paw Paw, Village of
Pearl City, Village of
Pecatonica, Village of
Polo, City of
Port Byron – EMC, Village of

Princeton Municipal Util.
Prophetstown, City of
Rapids City, Village of
Reynolds Water System
Ridgewood Ledges Water
Rock City Water Supply
Rock Falls, City of
Rock River Estates
Rockton, Village of
Rockvale Corp.
Savanna, City of
Scales Mound, Village of
Seatonville, Village of
Shannon, Village of
Sheffield, Village of
South Beloit, City of
Stillman Valley, Village of
Stockton, Village of
Tampico, Village of
Thomson, Village of
Tiskilwa, Village of
Walnut, Village of
Warren, Village of
West Brooklyn, Village of
Winnebago, Village of
Winslow, Village of
Woodhull, Village of
Wyanet, Village of

District 2

 

Beecher, Village of
Braceville, Village of
Braidwood, City of
Burlington, Village of
Carbon Hill, Village of
Coal City, Village of
Cortland, Town of
Diamond, Village of
East Dundee, Village of
Fox River Grove, Vil. of
Gardner, Village of
Gilberts, Village of
Godley PWD
Harvard, City of
Hebron, Village of

Hinckley, Village of
Johnsburg, Village of
Kirkland, Village of
Lake Villa, Village of
Liberty Park Homeowners
Malta, Village of
Manhattan, Village of
Marengo, City of
Mazon, Village of
Newark, Village of
Newark Sanitary Dist.
Peotone, Village of

Pingree Grove, Village of
Poplar Grove, Village of
Richmond, Village of
Rockdale, Village of
Shabbona, Village of
Somonauk, Village of
South Wilmington, Village of
Sugar Grove, Village of
Union, Village of
Waterman, Village of
Wilmington, City of

District 3

 

Abingdon, City of
ABS Water Co-op
Adams Co. Water Dist. #1
Aledo, City of
Alexis, Village of
Altona, Village of
Armington, Village of
Astoria, Village of
Avon, Village of
Biggsville, Village of
Blandinsville, Village of
Bowen, Village of
Bradford, Village of
Brimfield, Village of
Camp Point, Village of
Chillicothe, City of
Clayton Water Dept.
Clayton-Camp Point Water
Colchester, City of
Creve Coeur, Village of
Dallas City, City of
Dallas RWD
Deer Creek, Village of
Delavan, City of
Dunfermline-St. David WC
East Galesburg, Village of
Easton, Village of
Elmwood, City of
Elvaston, Village of
Fairview, Village of
Farmington, City of
Forest City, Village of
Fyre Lake Water Co., Inc.

Gladstone, Village of
Glasford, Village of
Good Hope, Village of
Green Valley, Village of
Groveland Twp W.D.
Hamilton, City of
Hanna City Water Dept.
Havana, City of
Henderson, Village of
Hickory Kerton Water
Hopedale, Village of
Industry, Village of
Joy, Village of
Kingston Mines Wtr Works
Kirkwood, Village of
Knoxville, City of
LaHarpe, City of
Lewistown, City of
Limestone-Walters PWD
Little York, Village of
Loraine, Village of
Mackinaw, Village of
Manito, Village of
Mapleton, Village of
Marquette Heights, City of
Mason City, City of
Matherville, Village of
Mayfair Well Assoc.
Mendon, Village of
Mill Creek Water Dist.
Mill Point Park
Minier, Village of
Nauvoo, City of
New Boston, City of
New Salem PWD
Norris Mun. Wtr Works
N. Henderson, Village of

North Pekin, Village of
N. Tazewell Public Water
Oneida, City of
Oquawka PWS
Payson, Village of
Peoria Heights Wtrwrks
Pleasant Valley PWD
Plymouth, Village of
Princeville, Village of
Raritan, Village of
Rio, Village of
Roseville, Village of
Rushville, City of
Saddlebrook Estates Subdivision
Santa Fe Estates Wtr. Assn.
Sherrard, Village of
Smithfield, Village of
South Pekin, Village of
Spoon Valley Lake
Sanitary Dist.
Stronghurst Water Dept.
Swedona Water Association
T-L Rural Water District
Table Grove Water Dept
Tremont, Village of
Ursa, Village of
Venado Lakes-Argyll Water Assn.
Vermont, Village of
Victoria, Village of
Viola, Village of
Warsaw, City of
Wataga, Village of
West Point, Village of
Williamsfield, Village of
Windwood Water Sys. Inc.
Wyoming, City of
Yates City, Village of

District 4

 

Arrowsmith, Village of
Bayles Lake Homeowners Assn.
Beaverville, Village of
Benson, Village of
Bloomington Twp PWD
Buckley, Village of
Camp Grove Water Co.
Caterpillar Trail PWD
Cedar Point Water Co.
Chatsworth, Town of
Chebanse, Village of
Chenoa, City of
Cissna Park, Village of
Clearview Sanitary District
Clifton, Village of
Colfax, Village of
Congerville, Village of
Cooksville, Village of
Cornell, Village of
Crescent City, Village of
Cullom, Village of
Dana/Long Point/
Reading/Ancona PWD
Danvers, Village of
Donovan, Village of
Dwight, Village of
Earlville, City of
El Paso, City of

Ellsworth, Village of
Eureka, City of
Fairbury, City of
Flanagan, Village of
Germantown Hills, Village of
Gilman, City of
Goodfield, Village of
Grand Ridge, Village of
Grant Park, Village of
Granville, Village of
Gridley, Village of
Hennepin PWD
Henry, City of
Herscher, Village of
Heyworth Water Dept.
Hilltop MHP
Hopewell, Village of
Indian Creek Water Assoc.
Lacon, City of
Lake Shannon, Inc.
LeRoy, City of
Lexington, City of
Lostant, Village of
Low Point Water Dist.
Marcums’ Trailer Court
Mark, Village of
Martinton, Village of

McLean, Village of
McNabb, Village of
Mendota, Village of
Milford, Village of
Minonk, City of
North Utica, Village of
Northmeadow Village
Odell, Village of
Oglesby, City of
Onarga, Village of
Ransom, Village of
Roanoke, Village of
Rutland, Village of
Saybrook, Village of
Secor, Village of
Sparland, Village of
Spin Lake Property Owners Assn.
St. Anne, Village of
Stanford, Village of
Strawn, Village of
Thawville, Village of
Toluca, City of
Tonica, Village of
Towanda, Village of
Varna, Village of
Washburn, Village of
Wenona, City of
Woodland, Village of

District 5

 

Alexander Water Dist.
Alsey Glasgow Water Comm.
Apple Creek Wtr Co-op.
Arenzville, Village of
Arenzville Rural Water Co-Op
Argenta Water Dept.
Ashland, Village of
Assumption, City of
Athens, City of
Atlanta, City of
Auburn, City of
Barry, City of
Batchtown, Village of
Baylis, Village of
Beardstown S.D.
Beardstown, City of
Beason-Chestnut PWD
Blue Mound Water Dept.
Bluffs, Village of
Broadwell, Village of
Bunker Hill, Village of
Calhoun County Rural Water
Carlinville, City of
Carrollton, City of
Central Macoupin Cty R.W.D.
Chandlerville, Village of
Chapin, Village of
Chesterfield, Village of
Clinton Sanitary Dist.
Coalton, Village of
Coffeen, City of
Curran-Gardner PWD
Dawson Mun. Water System
Divernon, Village of
Donnellson, Village of
Edinburg, Village of
Elkhart Water Dept.
Emden, Village of
Exeter-Merritt Water Coop
Farmer City, City of
Farmersville, Village of
Fillmore, Village of

Gillespie, City of
Girard, City ofGreene County RWD
Greenfield, City of
Greenview, Village of
Griggsville, City of
Hardin, Village of
Harristown, Village of
Hartsburg, Village of
Hettick, Village of
Hillsboro, Village of
Hull, Village of
Illiopolis, Village of
Irving, Village of
Jeisyville, Village of
Jersey Co. Rural Water Co.
Kampsville, Village of
Kenney, Village of
Kincaid, Village of
Kinderhook Public Wtr
Latham, Village of
Loami, Village of
Long Creek Water Dept.
Macon, City of
Manchester, Village of
Maroa, City of
Mechanicsburg-Buffalo Water
Menard Rural Water
Meredosia, Village of
Montgomery Cty Water Co.
Morrisonville, Village of
Mound Station, Village of
Mt. Auburn, Village of
Mt. Clare, Village of
Mt. Olive, Village of
Mt. Pulaski, City of
Mt. Sterling, City of
Mt. Zion, Village of
Murrayville, Village of
Murrayville-Woodson Water
Nebo, Village of
New Berlin Water Dept.
New Holland, Village of
Niantic, Village of
Nilwood Water System
Nokomis, City of
N. Morgan Water Co-Op

Otter Lake Water Comm.
Palmer, Village of
Palmyra Water & Sewer
Palmyra-Modesto Water Commission
Pana, City of
Pawnee, Village of
Pearl, Village of
Petersburg, City of
Pike Cty Water Dist. #1
Pittsfield, City of
Pleasant Hill, Village of
Pleasant Plains, Village of
Raymond Water & Sewer
Riverton, Village of
Rochester, Village of
Rockbridge, Village of
Roodhouse, City of
San Jose, Village of
Sawyerville, Village of
Schram City, Village of
Scott County Rural Water Association
Scottville R.W.Co.
Shipman, Village of
South Fork Sanitary Dist.
South Jacksonville,
Village of
South Palmyra, RWD
Staunton, City of
Stonington, Village of
Tallula, Village of
Taylor Springs, Village of
Thayer, Village of
Tovey Water Dept.
Versailles, Village of
Virden Water Dept.
Virginia, City of
Wapella, Village of
Warrensburg, Village of
Waverly, City of
Waynesville, Village of
Weldon, Village of
White City, Village of
White Hall, City of
Williamsville, Village of
Winchester, City of
Witt, City of
Woodson, Village of

District 6

 

 

Allerton, Village of
Alvin, Village of
Arthur, Village of
Ashmore, Village of
Atwood, Village of
Bethany, Village of
Bismarck Comm. Water Dist.
Cabery, Village of
Camargo, Village of
Casey, City of
Cerro Gordo, Village of
Chrisman, City of
Cisco, Village of
Clark-Edgar RWD
Clear Water Service Corp.
Cooks Mills Water Assoc.
Cowden, Village of
Dalton City, Village of
Deland, Village of
East Lynn Comm. Water
Elliott, Village of
Embarras Area Water Dist.
Fairmount, Village of
Findlay, Village of
Fisher, Village of
Fithian, Village of
Garrett, Village of
Georgetown, City of
Gibson City, City of

Gifford, Village of
Greenup, Village of
Hammond, Village of
Herrick, Village of
Hindsboro, Village of
Homer, Village of
Hoopeston, City of
Humboldt, Village of
Hutsonville Water & Sewer
Kansas, Village of
Kempton, Village of
Longview, Village of
Lovington, Village of
Mahomet, Village of
Mansfield, Village of
Marshall, City of
Martinsville, City of
Melvin, Village of
Metcalf, Village of
Monticello, City of
Moultrie Cty Rural PWD
Moweaqua, Village of
Neoga, City of
Newman, City of
Newton, Village of
Oakland Water Dept.
Oakwood, Village of
Oblong Public Works
Ogden, Village of

Paxton, City of
Penfield Water District
Philo, Village of
Piper City, Village of
Potomac, Village of
Ridge Farm, Village of
Roberts, Village of
Royal, Village of
Sadorus Water Dept.
Sainte Marie, Village of
Sangamon Valley Water District
Seymour Water District
Shelbyville, City of
Sibley, Village of
Sidell, Village of
Sigel, Town of
Stelle Community Assn.
Stewardson, Village of
Strasburg, Village of
Sullivan, City of
Thomasboro, Village of
Toledo, Village of
Tower Hill, Village of
Tuscola, City of
Union-York Water Dist.
Vermilion Grove Corp.
Villa Grove, City of
Westfield, Village of
Westville Gas & Water White Heath Wtr Works
Windsor, City of

District 7

 

Albion, City of
Alhambra, Village of
Allendale, Village of
Alma, Village of
Altamont, City of
Aviston, Village of
Baldwin, Village of
Bartelso, Village of
Beckemeyer, Village of
Beecher City, Village of
Belle Rive Water System
Bethalto, Village of
Birds Pinkstaff Water District
Bluford, Village of
Bond-Madison Wtr Co.
Bonnie, Village of
Boyleston Water Works Corp.
Breese, City of
Bridgeport, City of
Brownstown, Village of
Cahokia, Village of
Carlyle N. Water Co., Inc.
Carlyle, City of
Caseyville Water Dept.
Central City, Village of
Chester Water Dept.
Clay City, Village of
Clay County Water, Inc.
Clinton County East PWD
Concordia Water Coop. Cutler, Village of
Dieterich, Village of
Dix-Kell Water & Sewer
Dupo, Village of
DuQuoin, City of
E. J. Water Corporation
East Alton Water Dept.
Edgewood, Village of
Ellery Water Corp.
Evansville, Village of
Fairfield, City of
Farina, Village of
Fayette Water Company
Fayetteville, Village of
Flora, City of
FMC Water Company
Forest Homes-Maple Park

Fosterburg Water Dist. Fountain Water District
Gateway Regional Water Company
Germantown, Village of
Grantfork, Village of
Greenville, City of
Hamel Public Water Supply
Heartville PWD
Highland, City of
Hoffman Rural Water Dist.
Holiday Shores S.D.
Hoyleton R.W.Co.
Ina, Village of
Iola, Village of
Iuka, Village of
Jasper Wtr Wks Corp.
Kaskaskia Water Dist.
Keensburg, Village of
Keyesport, Village of
Kinmundy WTP
Lake Sara Area Water Co-Op Inc.
Lawrenceville, City of
Lebanon, City of
Lenzburg, Village of
Livingston, Village of
Louisville, Village of
Maeystown, Village of
Marine, Village of
Marissa, Village of
Mascoutah, City of
Meadowbrook Public Water
Mitchell P.W.D.
Montrose, Village of
Moro Public Water District
Mound P.W.D.
Mt. Carmel, City of
Mt. Erie, Village of
Nashville, City of
Noble, Village of
NE Central Co. PWD
NE Marion Co. Water Co.
NE Mt. Vernon Wtr Co.
Odin, Village of
Okawville, Village of
Olney, City of
Panama, Village of
Patoka, Village of
Percy, Village of

Pierron, Village of
Pinckneyville, City of
Pocahontas, Village of
Pontoon Beach PWD
Prairie DuPont PWD
Prairie Du Rocher, Village of
Radom, Village of
Ramsey, Village of
Red Bud, City of
Richview, Village of
Roxana Water Dept.
Ruma, Village of
Rural Wabash Cty. W.D.
Sandoval, Village of
Sims, Village of
SLM Water Commission
Smithboro, Village of
Smithton, Village of
Sorento, Village of
South Lawrence Water Corp.
South Roxana, Village of
Sparta, City of
St. Elmo, City of
St. Francisville, City of
St. Jacob, Village of
St. Peter, Village of
St. Rose Sanitary Sewer District
Steeleville, Village of
Sumner, City of
Tamaroa, Village of
Teutopolis, Village of
Three County PWD
Tilden, Village of
Trenton, City of
Tri-Township Wtr. Dist.
Troy, City of
Valmeyer, Village of
Vandalia, City of
Waltonville Water
Washington Co. Wtr. Co.
Watson, Village of
Wayne City, Village of
West Salem, Village of
Western Wayne Wtr Dist
Willisville, Village of
Woodlawn, Village of
Worden, Village of
Xenia, Village of

District 8

 

Akin Water District
Alto Pass Water District
Anna, City of
Anna-Jonesboro Water
Ava, City of
Benton, City of
Blairsville PWD
Buncombe PWD
Burnside Public Wtr. Dist.
Cambria, Village of
Carmi Light, Water & Power
Carrier Mills Water Dept.
Carterville, City of
Christopher, City of
Cobden Mun. Wtr. Works
Corinth Water District
Creal Springs Utilities
Crossville, Village of
DeSoto, Village of
Devil’s Kitchen Wtr. Dist.
Dongola, Village of

Dowell, Village of
Elkville, Village of
Energy, Village of
Enfield, Village of
Equality, Village of
Ferges Water District
Fort Massac Water Dist.
Freeman Spur, Village of
Galatia, Village of
Gallatin White Wtr. Dist.
Goreville, Village of
Grand Tower, City of
Grayville, City of
Greenwood-Creek Nation
Hamilton Co. Water Dist.
Hanaford, Village of
Hill City Water District
Hurst, City of
Johnston City, City of
Jonesboro, City of
Karnak, Village of
Kincaid Area Water System
Lake Egypt Water Dist.
Liberty-Ledford Wtr. Dist.
McLeansboro, City of

Millstone PWD
Mounds, City of
Mulkeytown Water Dist.
Murdale Water District
New Haven, Village of
Norris City, Village of
North City, Village of
Omaha, Village of
Orient, City of
Pulaski Municipal Water
Raleigh Water District
Ridgeway Water Dept.
Rosiclare, City of
Royalton, Village of
Sesser, City of
Shawnee Valley/Wolf Lake
Shawneetown, City of
Southwater, Inc
Tamms, Village of
Ullin, Village of
Valier, Village of
Vienna, City of
West City, Village of
Zeigler, City of

 

 

SUPPORTING MEMBERS

Aqua Illinois, Inc. – Kankakee
Aqua Illinois, Inc. – University Park
Belvidere WWTP, City of
Bloomington WTP, City of
Canton, City of
Centralia WTP, City of
Commonfields of Cahokia PWD
East Peoria, IL Public Works
Effingham Water Department
Elgin, City of
Galesburg, City of - Water Div.
Herrin, City of

Huntley, Village of
Jacksonville, City of
Macomb, City of
Morris, City of
North Aurora, Village of
Oswego, Village of
Ottawa, City of
Plano, City of
Prospect Heights, City of
South Elgin, Village of
Taylorville Water Dept., City of
Veolia Streator WWTP
Washington, City of
Yorkville, City of

 

ASSOCIATE MEMBERS

A

A.Y. McDonald Mfg. Co.
Adaptor
Air Diffusion Systems

All Service Contracting Corp.
American Flow Control
American Structures
Apex Pumping Equipment
AQUAFIX
Aquaflo Technologies, Inc.

B

Backflow Solutions, Inc.
Badger Meter
Bainbridge, Gee, Milanski & Associates, Inc.
Benton & Associates
Bliss Leak Detection
Brenntag Mid-South, Inc.
Brotcke Well and Pump

C

C2 Engineers, LLP
C & C Pumps and Supply
Cady Aquastore
Caldwell
Chemical Pump Sales & Service

Cloudpoint Geographics, Inc.
Clouse Inspection Services
Clow Valve Company
CoBank
Coe Equipment, Inc.
Construction Site Services
Covalen
Crawford, Murphy & Tilly, Inc.
Curry & Associates Engineers, Inc.

D

Dixon Engineering, Inc.
DN Tanks
Durkin Equipment Co.

E

Earth Tec
Edenbros, LLC

Efficiency Shoring & Supply
EJ
Electric Controls Co.
Electric Pump
Emcor Construction Services Energenecs, Inc.
Environmental Resources
E.R.T.C.

F


Farnsworth Group, Inc.
Fassett Sales Co.
Ferguson Waterworks
Fischer, Harris & Associates
Fleming, Tawfall & Company, P.C.
Flolo Corporation
Flo-Systems, Inc.

Ford Meter Box Co.

G

General Pump & Machinery
Giant Maintenance & Restoration
Greene & Bradford, Inc.
Grosch Irrigation Co.

H

Hach
Hawkins Water Treatment Group
HD Supply Waterworks, Inc.
Heartland Pump Rental & Sales, Inc.
Heil20
Heneghan & Associates, P.C.
Henry, Meisenheimer & Gende, Inc.
Hoerr Construction, Inc.
Hydra-Stop
Hydro-Kinetics Corp.

I

Illinois Electric Works
IMCO Utility Supply
Industrial Process Equipment Group
Integrys Energy Services
ISAWWA

J

JCM Industries
John H. Sabo Associates, Inc.
JULIE, Inc.

K

Kaskaskia Springs Water
Key Equipment and Supply Company
Kupferle Foundry Co.

L

Layne-ChristensenCompany
Leak Detection Services, Inc.
Lee Jensen Sales Co., Inc.
Lemna Technologies
Linden & Company
Linden Group Health Services
LOCIS

M

M.E. Simpson Company, Inc.
Maguire Iron, Inc.
Master Meter, Inc.

Maurer-Stutz, Inc.
McHenry Analytical Laboratory
MCO-IL LLC
MECO Engineering Company
Metropolitan Industries, Inc.Midwest Chlorinating & Testing
Midwest Meter, Inc.
Midwest Mobile Washers
Mike’s Inc.

Milano & Grunloh Engineers, Inc.
Missouri Machinery & Engineering Co.
MSA Professional Services
Mueller Co.
Municipal Equipment Company
Municipal Well & Pump

N

Navionics Research, Inc.
Newell’s Sand\Rock Filter Cleaning

O

Olson Well & Pump Commercial Division

P

PBD Painting Company
PDC Laboratories, Inc.

Peerless Midwest, Inc.
Pittsburg Tank & Tower
Pristine Water Solutions, Inc.
Pro-Dive, Inc.
Progress Environmental

Q

Quality Chemical Co., Midwest

R

R.E. Pedrotti
R.H. Tauser & Associates
Rammelkamp, Bradney, P.C.
Red Flint Sand & Gravel
Ressler & Associates

Rhutasel & Associates, Inc.
Richards Electric Motor Co.

S

S & K Equipment Co.
Schulte Supply
Sensus
Sequoyah Software & Consulting
Shive-Hattery, Inc.
Sidener Environmental Services, Inc.
Smith Ecological Systems, Inc.
Smith-Blair, Inc.
Snarr, Giffin & Associates, Inc.
Sodemann & Associates, Inc.
St. Jacob Winwater
Stewart Spreading

Subsurface Instruments
Suburban Laboratories, Inc.
Sunbelt Rentals Pump & Power Services

T

TEST, Inc.
The Leary Construction Co., Inc.
The Shewin-Williams Company
Tnemec/Taylor Coatings Sales, Inc.
Trotter & Associates

U

United Laboratories, Inc.
United Systems & Software
USA BlueBook

USA Tank Storage Systems
Utility Service Company, Inc.
Utility Solutions Associates, Inc.

V

Vandevanter Engineering Co.
Vermeer Midwest
Viking Chemical Company

W

Water Products Company
Water Solutions Unlimited, Inc.
Water Well Solutions
Willett, Hoffman & Associates
Wilson Bohannan Padlock Co.
WRT
WTR Solutions

 

 

SECONDARY ASSOCIATES

Emcor Construction Services
Hawkins, Inc.
HD Supply Waterworks
Layne-Christensen Company
Midwest Meter, Inc.
RHMG Engineers
Vermeer Midwest

 

SOCIETY OF UTILITY PROFESSIONALS (S.O.U.P.)

Jerry Adrian
Joseph A. Alexa
Terry Allen
Tim Allgire
Tony R. Anderson
Jim Armold
Daniel Barr
Greg Bates
Gene Bathe
Thomas Bauer
Lawrence Becker
Kevin Beebe
Kevin Beggs
Fredrick Bergman
Jeff Bevirt
Roger Blackman
Bill Bosler
Cory Bowen
Darrin Boyer
James Bratko
Terry Breen
Brad Bristol
Lonny Broeckling
Michelle Bruning
Don Buchanan
Donnie L. Calvin
Claro Carter
Mike Casey
William Center
Gary Chase
Mark Claus
Dennis S. Cloud
Larry Coloni
Jerry V. Cullen
Maurice E. Daubs
Franklin Dehaan
Gerald E. Delaney
Daniel R. Desherlia
James R. Dixon
Elizabeth Doellman
John Donahue
Gary Dotzler
Steven Duke
Jeffrey A. Duley

Brad Emrud
Bryan Epley
John Evans
Kevin J. Farrell
Joe Findlay
Todd R. Folder
Greg Forrest
Paul Galdun
Gregory Garbs
Thomas A. Garrelts
Joe Gates
Henry Gauwitz
Melvin Gilbert
Rick Goans
Mike Goode
Peter Gour
Dennis J. Gribbins
Paul Guthrie
Tim Hamilton
Russell Handel
Jim Hardy
William G. Hart
Tim Hasara
Ricky G. Hearin
John Heaver
Kevin Hinderliter
Ronald D. Hines, Sr.
Edwin Horn
John Horstmann
Michael J. Howe
Randall S. James
Kristine Jeffers
Michael Johnson
Joseph Kaczmarski
Richard Keiss
Wendell Kendrick
Richard Kile
Billy E. King
John Kitson
David T. Koch
Bruce E. Koerner
Dale T. Kohnen
Greg Krikie
Kathie Lawrence
Rusty Lindenmeyer

Merle Loete
Doug LoSchiavo
Doug Mace
Daniel Mahan
Rory Maltrotto
William B. Mann Sr.
Loy McCart
John McCool
Steve McCoy
Rick McLaskey
Michael Megurdichian
Janice Melton
Mark Menard
Jeff Mercer
Russell Miller
Wayne Mitchell
Dwight L. Moore
John Morse
Dale Mott
Steve Mueller
Jennifer Murphy
Perry Musgrave
Mike Naas
Donald Neece
Mark J. Nelson
Michael Nolan
Shelby Leo Nolte
Mark O’Connor
Phil Orlikowski
Dorman Otte
Martin Palmer
Michael S. Palmer
Randy Parker
Rick Pirog
Melvin Pleines
Laurence Randall
Bill Rankin
David Raymond
Jeff Reif
Mark Rench
Chad E. Rhutasel
Melody Ridder
Dale L. Roberts
John Roberts

Dennis Ross
Gary S. Rubinfeld
Phil Ruyle
Russell Ruzicka
Juan Sanchez
Bryan Scheel
Jon M. Schmitt
Jon H. Schoenhard
Lisa D. Schoenhard
Dave Schonauer
Thomas H. Schroeder
Kurtis E. Schwartz
Calvin Scoles
John E. Sedlock
Bruce Shields
Raymond J. Shine
Dan Siwinski
Randy Skinner
Robert Snyder
Brenda Spoon
David L. Stacker
Julie Stanley
David Steinacher
John Stenzel
Doug Stinemetz
Veto Straznickas
Charles Summers
Murner Swanson
Randy Thoele
Rob Tonarelli
Jeff Tumiati
David Tutterow
Sarah Tutterow
Greg Urbanowski
Dan Vande Voorde
James M. Vohs
Pam Warford
Lewis R. Weick
Ralph Whitt
Jeff Wielt
Steve Wilson
Steve Winter
Steve Wirch
Steve Wolf
James R. Woods
Brock L. Young